Strona główna / Precon Polska / Kariera i rozwój / Projektant Konstrukcji

Projektant Konstrukcji

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu HeidelbergCemet Group oraz szwedzkiego Abetong i poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zakres obowiązków

  • modelowanie obiektów budowlanych w środowisku Autocada 3D;
  • obliczanie nośności elementów konstrukcyjnych zgodnie w wymaganiami Eurokodu;
  • przygotowanie rysunków warsztatowych elementów na potrzeby zakładu produkcji;
  • praca w środowisku międzynarodowym (wymagana znajomość j. angielskiego)

Wymagania

  • dyplom inżyniera budownictwa;
  • znajomość języka angielskiego;
  • posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania konstrukcji.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • opiekę medyczną;
  • dla aktywnych dofinansowanie do udziału w zawodach sportowych;

Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer +48 605 909 913

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: doc, docx, pdf, Maks. rozmiar pliku: 20 MB.