Agnieszka Michalska w Sanden Studio, Norwegia

Strona głównaAktualności / E-learningowy kurs BHP

E-learningowy kurs BHP

Na potrzeby HeidelbergCement Group i Norsk IndustriSanden Studio w Kristiansand stworzyło e-learningowy kurs dotyczący właściwego stosowania ochrony dróg oddechowych. Dr. Thomas Rudolf Thomassen szef medyczny HCNE, poprosił naszą koleżankę St. spec. ds. BHP w Precon Polska Agnieszkę Michalską aby wzięła udział w przedsięwzięciu i w stworzeniu wersji językowej dedykowanej dla Polski.
Niżej można zobaczyć kilka zdjęć z planu, niebawem natomiast będzie można zapoznać się z efektami pracy Agnieszki włożonej w budowanie świadomości jak ważną sprawą są szkolenia i ile można z nich zaczerpnąć wiedzy.

Kilka słów o kursie:
E-learningowy kurs w Polskiej wersji językowej nosi tytuł „Jak chronić układ oddechowy w warunkach przemysłowych” z niego można się dowiedzieć dlaczego warto stosować ochronę dróg oddechowych i jak robić to właściwie.
Kurs składa się z 6 modułów, podczas ich wyświetlania zostają zadane pytania kontrolne, na które należy odpowiedzieć, aby przejść do kolejnej części i najważniejsze aby kurs był ważny, po jego zakończeniu należy prawidłowo wypełnić test końcowy, po którym otrzymuje się Dyplom ważny terminowo/bezterminowo (zależy to od kursu).

Galeria