Ściany warstwowe prefabrykowane

Strona główna / Realizacje / Budownictwo rolnicze / GR Andrzej Pszczółkowski

GR Andrzej Pszczółkowski

Ściany warstwowe prefabrykowane są częścią wybudowanego budynku inwentarskiego obory o wymiarach 68,90 x 33,20 m w gospodarstwie rolnym prowadzonym przez Andrzeja Pszczółkowskiego. Inwestycja zrealizowana została w miejscowości Strzelnia, gm. Grudusk w województwie mazowieckim. W gospodarstwie pracują obecnie 2 roboty udojowe, a w przyszłości planowane jest wstawienie trzeciego robota.

Precon Polska jest dostawcą następujących prefabrykatów betonowych: ściany warstwowe prefabrykowane z płukanką o gr. 20 cm.

Wykonawcą inwestycji była firma Przedsiębiorstwo Budowlane Szczuka.

Dziękujemy Panu Andrzejowi Pszczółkowskiemu za okazane nam zaufanie oraz współpracę.

W naszej ofercie znajdziesz ściany warstwowe prefabrykowane i inne produkty które mogące mieć zastosowanie w nowoczesnym gospodarstwie rolnym. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat produktów prefabrykowanych przeznaczonych do budownictwa rolniczego zapoznaj się z naszą pełną ofertą którą znajdziesz w zakładce „Produkty”.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat naszej oferty.

Numer telefonu i formularz kontaktowy do dedykowanego dla Twojego rejonu doradcy techniczno – handlowego znajduje się niżej wystarczy że podasz nazwę powiatu aby wyświetliły się dane.

Lokalizacja

Galeria realizacji

Kontakt

Jakość produktów i usług potwierdzają