Precon Polska - Usługi

Strona główna / Usługi

Usługi

Projektowanie

Precon Sp. z o.o. posiada swoją własną pracownię projektową, która wykonuje dokumentację wykonawczą i warsztatową na potrzeby realizowanych projektów. Spółka współpracuje również z biurami i konstruktorami oraz jednostkami badawczo-rozwojowymi zajmującymi się prefabrykacją betonową w Polsce i Szwecji.Spółka dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej i struno betonu. Zastosowanie przy projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych znanych i stosowanych od dawna na rynku skandynawskim, znakomicie ułatwia prowadzenie robót budowlanych, przyspiesza proces wznoszenia obiektu oraz prowadzi do zmniejszenia zużycia materiałów.

Montaż

Dysponujemy doświadczonymi brygadami budowlanymi, odpowiednim transportem i sprzętem montażowym. Dzięki temu możliwe jest zmontowanie każdej konstrukcji betonowej prefabrykowanej wykonanej w naszej fabryce.

Zbrojenia

Precon Polska Sp. z o.o. posiada bardzo dobrze wyposażoną zbrojarnię. Wysokiej klasy sprzęt do obróbki prętów, stali w kręgach i siatek zbrojeniowych oraz fachowa kadra, pozwala wykonywać zbrojenia zarówno na potrzeby własne jak i świadczyć w tym zakresie usługi.

Do klienta możemy dostarczyć prefabrykowane kosze zbrojeniowe gotowe do ułożenia w szalunku.