HM Górażdże Prefabrykacja - Heidelberg Materials Polska

Strona głównaAktualności / Wspólnie tworzymy markę Heidelberg Materials

Wspólnie tworzymy markę
Heidelberg Materials

Miniony rok był dla naszej firmy pełen wyzwań, ale także sukcesów i zmian. Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma najważniejszymi informacjami, które dotyczą naszej działalności i rozwoju.

W maju 2023 roku dołączyliśmy do firm działających w Grupie Górażdże (obecnie Heidelberg Materials Polska), lidera na rynku betonu i cementu w Polsce. To dla nas wielki zaszczyt i szansa na dalsze wzmacnianie naszej pozycji jako producenta wysokiej jakości elementów prefabrykowanych.

W czerwcu 2023 roku nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa naszej firmy. Pan Zbigniew Szaran, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający, objął funkcję prezesa zarządu. Pan Zbigniew Szaran ma wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej i jest gwarantem kontynuacji naszej strategii opartej na innowacji, jakości i zadowoleniu klientów.

W październiku 2023 roku pożegnaliśmy markę Precon Polska, pod którą działaliśmy od ponad 20 lat. Nasze wartości i misja pozostają jednak takie same: dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania prefabrykowane, które spełniają najwyższe standardy techniczne i estetyczne. Nasza nowa nazwa to HM Górażdże Prefabrykacja.

Jesteśmy częścią grupy Heidelberg Materials Polska, która należy do globalnego koncernu Heidelberg Materials, jednego z największych producentów materiałów budowlanych na świecie.

Wspólnie z innymi firmami z Polski i świata tworzymy markę Heidelberg Materials, która łączy w sobie bogatą tradycję, nowoczesną technologię i zrównoważony rozwój. Naszym celem jest tworzenie wartości dla naszych klientów, pracowników i społeczności, w których działamy.

Dziękujemy Wam za zaufanie i współpracę w minionym roku. Mamy nadzieję, że w 2024 roku będziemy nadal realizować wspólne projekty i cele.

02.01.2024 r.