Heidelberg Materials -Precon Polska - Kariera

Strona główna / Precon Polska / Kariera i rozwój / Betoniarz-zbrojarz – Pracownik produkcji / Jastrowie

Betoniarz-zbrojarz / Pracownik produkcji / Jastrowie

Precon Polska jest częścią Grupy Górażdże oraz międzynarodowego koncernu Heidelberg Materials jednego z największych na świecie producentów materiałów budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Montażysta / Pracownik produkcji

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów zbrojenia prefabrykatów zgodnie z projektem,
  • prace betoniarskie – zbrojarskie.

Dodatkowe informacje:

Lokalizacja: Jastrowie koło Piły.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie przy zbrojeniach na zakładzie prefabrykacji lub budowie,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego zbrojarskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na suwnice, wózki widłowe.

To oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzenia,
  • atrakcyjny system szkoleniowy,
  • współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,
  • możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dofinansowanie do zawodów sportowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Precon Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 47, Warszawa, w celu uczestniczenia w prowadzonym przez firmę procesie rekrutacji.”

CV prosimy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się niżej (wybierając odpowiednie stanowisko), lub przez e-mail na adres info@precon.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: doc, docx, pdf, Maks. rozmiar pliku: 20 MB.