Heidelberg Materials -Precon Polska - Kariera - Budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Strona główna / Precon Polska / Kariera i rozwój / Doradca Techniczno-Handlowo. Budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Doradca Techniczno-Handlowy. Budownictwo Mieszkaniowe i Przemysłowe / Poznań

Precon Polska jest częścią Grupy Górażdże oraz międzynarodowego koncernu Heidelberg Materials jednego z największych na świecie producentów materiałów budowlanych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy (Dział Budownictwa Mieszkaniowego i Przemysłowego)

Twój zakres obowiązków:

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz inwestycji w podległym regionie,
  • obsługa firm wykonawczych, doradztwo techniczne,
  • sprzedaż prefabrykatów żelbetowych,
  • nawiązywanie współpracy z biurami projektowymi,
  • wykonywanie ofert techniczno – cenowych i prowadzenie negocjacji,
  • dbałość o relacje z Klientem,
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych,
  • stały monitoring rynku inwestycji i działań konkurencji,
  • mobilny charakter pracy.

Dodatkowe informacje:

  • Lokalizacja: Poznań i wielkopolska / praca zdalna,
  • Linia raportowania: to stanowisko raportuje do Kierownika Działu Budownictwa Mieszkaniowego i Przemysłowego.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne – budownictwo lub pokrewne,
  • znajomość branży budowlanej,
  • mile widziane – doświadczenie w sprzedaży materiałów lub usług budowlanych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektów budowlanych,
  • dobra obsługa komputera i MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami,
  • ukierunkowanie na realizację celów,
  • odpowiedzialność, dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność.

To oferujemy:

  • pracę w firmie będącej częścią Grupy Górażdże oraz międzynarodowego koncernu Heidelberg Materials,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w systemie zadaniowym,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy, komputer, kartę paliwową, itd.),
  • pakiet benefitów (prywatna opieka lekarska, Miltisport itp.)
  • wdrożenie produktowe oraz wsparcie, szereg szkoleń specjalistycznych, pracę w doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Precon Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 47, Warszawa, w celu uczestniczenia w prowadzonym przez firmę procesie rekrutacji.”

CV prosimy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się niżej (wybierając odpowiednie stanowisko), lub przez e-mail na adres info@precon.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Upuść pliki tutaj lub
    Akceptowane typy plików: doc, docx, pdf, Maks. rozmiar pliku: 20 MB.