Otwarcie obory w gospodarstwie rolnym

Strona główna / Realizacje / Budownictwo rolnicze / GR Tomasz Duszak

GR Tomasz Duszak

Precon Polska jest producentem prefabrykatów betonowych które mają zastosowanie w nowoczesnym Gospodarstwie Rolnym Państwa Duszak z miejscowości Ogródek w gminie Grębków w województwie mazowieckim. Gospodarstwo specjalizuje się w produkcji mleka. Nieodzownymi elementami są zatem: silosy na kiszonki oraz zbiorniki na płynne odchody zwierzęce.

Silos przejazdowy na kukurydzę jest czterokomorowy, posiada 5 ścian i został wybudowany z 105 elementów prefabrykowanych typu T-2,5.

Silosy produkcji Precon Polska charakteryzują się wysoką wytrzymałością na obciążenia oraz możliwością rozbudowy o kolejne sekcje.

W gospodarstwie znajdują się dwa zbiorniki Acontank RCX wysokości 4 metrów i pojemności 3027 m³.

Dziękujemy Państwu Duszak za okazane zaufanie naszej firmie i owocną współpracę.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat silosów na kukurydzę oraz zbiorników zapoznaj się z naszą pełną ofertą prefabrykatów dla budownictwa rolniczego którą znajdziesz w zakładce „Produkty” lub skontaktuj się z naszym doradcą handlowym który udzieli Ci wszelkich informacji.

Numer telefonu i formularz kontaktowy do dedykowanego dla Twojego rejonu doradcy znajdziesz niżej wystarczy tylko podać nazwę powiatu. Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Galeria realizacji

Kontakt

Jakość produktów i usług potwierdzają